Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dołączyć go gildii? To bardzo proste!
04-24-2014, 05:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-24-2014 05:49 AM przez Kruk.)
Jak dołączyć go gildii? To bardzo proste!
By napisać ten poradnik, zainspirował mnie pewien nowy użytkownik - który nie wiedząc jak dołączyć do czyjejś organizacji - zadał pytanie. Postanowiłem więc napisać mini-poradnik dla osób, które nie wiedzą za bardzo - co i jak dzieje się z tymi organizacjami. A więc, czas zacząć!

Pierwsze spotkanie:
A więc.. Pierwsze co w ogóle trzeba zrobić, by do kogoś dołączyć, to wejście do gry. Gdy już konto istnieje, czas najwyższy by do kogoś dołączyć, prawda? Oczywiście, można grać klasami prywatnymi, jednakże gra takimi po jakimś czasie się nudzi. Nie ma większych akcji, ani podobnych rzeczy...
Ale wróćmy może do tematu głównego. Skoro już mamy to konto, wiemy po części o co chodzi, czas odnaleźć swe przeznaczenie...
Na serwerze jest parę frakcji, a są to: Nekromanci, Miasto, Najemnicy, Magowie Ognia. Tak więc, mamy w czym wybierać! Trzeba pamiętać, że każda frakcja ma swój osobny klimat, fabułę itd. Ale dobra, bo znów zmierzamy w innym kierunku niżeli mieliśmy iść.
Skoro już wybraliśmy mniej więcej swoją frakcję, trzeba odnaleźć dowódcę! Zazwyczaj osoba, która wcześniej z nimi nie rozmawiała - nie wie jak oni wyglądają, a także jak się nazywają.... Tak więc trzeba się dowiedzieć! Można zaczepić jakiegoś strażnika, jeśli chodzi o miasto, czy najemnika, magów. Jeśli ktoś zagada do dowódcy, nie wiedząc o nim nic - a będzie znał jego imię, będzie to podpisane pod MG [więcej dowiecie się za chwilę]. Tak więc, gdy już wiemy do kogo się zgłosić - staramy się daną osobę odnaleźć i zagadać. Zazwyczaj podczas rozmowy powinno wyjść coś, co nazywamy prośbą o dołączenie do danej osoby. Dana osoba, jeśli jest miła [A mili są raczej wszyscy Smile], sprawdzi Cię! Sprawdzi twoje RP, a także wiedze z "Akademii RP". Jeśli uzna, że jesteś dobry - da Ci szansę. Radzę jednak nie "odwalać", ponieważ można zostać wyrzuconym - a wyrzuconego nie chce nikt w szeregach Smile.

A więc.... To chyba wszystko, co miałem do opowiedzenia Big Grin Dzięki temu, raczej wam się uda Smile Tak więc... cieszcie się grą!

//Notatka ode mnie:
- Napisałem to dla nowych osób, więc nie krytykować. Wiem, że są osoby które tego nie ogarniają - a takich trzeba uczyć, więc nie spamować "O! Jakie to głupie! Po co to komu?!". Z góry dziękuje Smile
Odpowiedz
04-29-2014, 02:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-29-2014 02:36 AM przez Nikaro.)
RE: Jak dołączyć go gildii? To bardzo proste!
- Napisałem to dla nowych osób, więc nie krytykować. Wiem, że są osoby które tego nie ogarniają - a takich trzeba uczyć, więc nie spamować "O! Jakie to głupie! Po co to komu?!". -Kruk

Poradnik jest przydatny! Nowi gracze na pewno coś z niego wyniosą. Smile
Odpowiedz
04-29-2014, 03:05 AM
W mojej Mini Frakcji są podziały na dowódców każdego oddziału, więc u mnie jest to troche skomplikowane.
Odpowiedz
04-29-2014, 10:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-29-2014 10:25 PM przez Jester.)
Emm..od tego jest support by nauczyć gracza nowego na serwerze gry RolePlay.
Ale jeżeli supporta nie ma to przyda się. Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Skocz do: