Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka Bitwa
06-16-2014, 07:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-16-2014 07:11 AM przez Aulaler.)
Wielka Bitwa
[Obrazek: Bitwapng_eesnnps.png]
@by Armen 2014

<Arghok>: Nasi bracia... Zginęli... Umarli w bitwie, którą wywołałem... Bandyci zaatakowali mnie, bo zdradziłem Shaili imię jednego z bandytów, Issaca... Chciał mnie drań zabić...
<Ty>: Co z resztą?
<Arghok>: Ocalałeś tylko Ty... Od dzisiaj, do nas, za RamBossa, przychodzi Lady Shaila, była farmerka. Traktujcie ją z szacunkiem...
<Ty>: Dobrze... A kto dokładnie umarł?
<Arghok>: Jeden z bandytów, Trishen, oraz Quintero, ochroniarz straży. Najgorsza dla nas strata to RamBoss, któremu odcięto rękę. Zmarł także były zastępca Artesa, Matthew, który został bandytą. Poświęcił się dla RamBossa. Niestety, umarli i teraz trzeba się z tym pogodzić...
<Armen>: Mogłeś odwołać wojska!
<Arghok>: Wiem, Armenie... Chcę Cię mianować swym drugim zastępcą! Jeżeli umrę, będziesz dowodził wraz z Shailą, dobrze?
<Armen>: Nie wiem, czy jestem na to gotów... Ale dobrze, niech będzie, niech stracę!

Umarli na polu bitwy:
-> Paladyni Shaili
-> Strażnicy Quintera
-> Najemnicy RamBossa
-> Quintero [*]
-> Trishen
-> RamBoss [*]
-> Matthew [*]

Przeżyli:
-> Balin
-> Issac
-> Arghok
-> Shaila
-> Armen

<Arghok>: Od dzisiaj, będziemy się tylko i wyłącznie bronić! To moja wina, że zmarli...
<Armen>: Po prostu ciągle biegniesz w sam środek walki, Arghoku... To nic nie da...
<Arghok>: Dlatego muszę się zmienić...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Skocz do: